XRUN Kornatka
KOrnatka
+
Category: Aktualności
Jan, 25, 2017

19 lutego 2017 r. odbędzie się kolejny z biegów rozgrywanych w ramach cyklu biegów XRUN, którego Organizatorem jest Dobczycki Klub Biegacza.

xrun-2

 

XRUN Kornatka - tutaj znajdziesz wszystko co jest najfajniejsze w biegach górskich!

Seria biegów XRUN to biegi górskie o trudnych i wymagających trasach. Główną ideą jaką kierowaliśmy się przy wyznaczaniu trasy była chęć zaskakiwania uczestników jej różnorodnością. Uczestnik raz biegnie szeroką leśną drogą, po chwili skręca w wąską ścieżkę, przeskakuje przez jar rzeczny, pokonuje stromy podbieg, po czym znowu przez chwilę ma okazję przyspieszyć na szerokim odcinku leśnej drogi. Takie zaprojektowanie trasy powoduje, że staje się ona wymagająca ale w zamian za to dostarcza sporo wrażeń. - tak trasę opisują Organizatorzy.

Trasa XRUN Kornatka:

Długość trasy: 16 km
Przewyższenie: +/-600 m

Nawierzchnia urozmaicona. Przeważa ziemia z kamieniami ~70% (w zimie zmrożona), ubita droga leśna ~20%, miękka ściółka leśna ~7%, kilkaset metrów asfaltu.

Nasze biegi są dobrą zabawą, fajną imprezą gdzie przebiegniesz po dobrze przygotowanej i ładnej trasie, najesz się do syta i poznasz fajnych ludzi, po prostu będziesz się dobrze bawił. Na mecie dostaniesz piwo z regionalnego browaru, a dla szybszej regeneracji wielki kotlet schabowy z ziemniakami, zasmażaną kapustą i gorącą herbatą. Żebyś miał lepszą motywację do biegu, oprócz klasyfikacji indywidualnej stworzyliśmy kategorię drużynową. Jeżeli nie masz drużyny, w dniu zawodów, przy odbiorze pakietu szybko zapiszemy Cię do jakiejś. Nie będzie to wymagało od Ciebie żadnych dodatkowych czynności i zobowiązań, a może dzięki temu poznasz nowych ludzi albo wygrasz medal w klasyfikacji drużynowej :)zachęcają do startu Organizatorzy.

 

Fot. Dobczycki Klub Biegacza‎

Fot. Dobczycki Klub Biegacza‎

 

Relacja filmowa z pierwszego biegu, który odbył się w Kornatce w lutym 2016 roku:

https://web.facebook.com/Dobczycki.Klub.Biegacza/videos/595514923930122/

Relacja filmowa z drugiego biegu, który odbył się w Kornatce w październiku 2016 roku:

https://web.facebook.com/xrun.io/videos/1206253696122309/

 

Zapraszamy do zapisów!

Więcej informacji na: www.xrun.io

No Comments
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...Loading...

COMMENTS

Odpowiedzi

Skomentuj post