Icebug Winter Trail 2018
Icebug 3
+
Category: Wydarzenia, Zapowiedzi / Tags:
Feb, 8, 2018

To już piąta edycja kultowego biegu górskiego, która przyciąga zawodników z całej Polski na gorczańskie szlaki. Impreza od swojego debiutu cieszy się dużą popularnością wśród fanów górskiego biegania. W najbliższą sobotę (tj. 10.02.2018 r.) do Nowego Targu  przyjedzie ok.350 zawodników.

Organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie Biegam Po Górach i Burmistrz Miasta Nowy Targ.

Icebug Winter

Na zawodników, jak co roku czeka bogaty pakiet startowy z gadżetem biegowym, wejściówką na termy Gorący Potok, zestawem herbat od Tekanne oraz pamiątkowym medalem na mecie dla każdego zawodnika.

 

Icebug 2 (2)
Każdy kto choć raz odwiedził Nowym Targ w trakcie zawodów Icebug Winter Trail podkreśla, że o wysokiej atrakcyjności zawodów decyduje piękna, widokowa trasa i wyjątkowa atmosfera podczas zawodów. W tym roku organizatorzy przygotowali 17 kilometrową trasę z sumą przewyższeń przekraczającą 700 metrów. Start odbędzie się o godzinie 10:00 na Długiej Polanie. Trasa biegu prowadzi urokliwymi szlakami gorczańskimi do schroniska na Turbaczu, gdzie zlokalizowany będzie punkt żywieniowy. Po opuszczeniu schroniska zawodnicy skierują się w stronę stacji narciarskiej Długa Polana na Kowańcu gdzie będzie zlokalizowana meta. Limit czasu pozwoli nawet mniej wprawionym biegaczom ukończyć bieg i cieszyć się satysfakcją podjętego wyzwania. Wszystkich niezdecydowanych zapraszamy do wzięcia udziału w imprezie! Zakończenie imprezy o godzinie 13:00.

 

Icebug 2 (1)

Choć zapisy internetowe są już zamknięte, organizatorzy dopuszczają możliwość zgłoszenia w dniu zawodów!

Szczegóły na stronie internetowej: www.icebugwintertrail.pl

Materiały Organizatora

No Comments
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...Loading...

COMMENTS

Odpowiedzi

Skomentuj post