II Zimowy Maraton Świętokrzyski
baner_ZMŚ_2018 - Kopia
+

Co prawda jeszcze każdy z nas czuje powiew słonecznych wakacji na swojej skórze, ale atmosfera zimy zbliża się wielkimi krokami. Piechurzy, biegacze czy w związku ze zmianą pogodny sezon na aktywność  zamykacie? Zdecydowanie nie!!! Wiemy, że zmieniacie tylko strój na zimowy i z jeszcze większym zainteresowaniem ruszacie po podbój zimowych kilometrów.

UWAGA – my również ruszamy z II edycją ZIMOWEGO MARATONU ŚWIĘTOKRZYSKIEGO. Termin to 20-21 stycznia 2018 r.

 

zamek17

 

Przygotowaliśmy dla Was trasę w klimacie świętokrzyskich gwarków oraz średniowiecznych ruin królewskiego zamku w Chęcinach. Wyruszymy z Muzealnej Izby Górnictwa Kruszcowego na Miedziance, dwukrotnie spotkamy się z Patrolem i na zakończenie przywita wszystkich uczestników Europejskie Centrum Geologiczne na Rzepce, gdzie będzie zlokalizowana baza II Zimowego Maratonu Świętokrzyskiego.

 

mapka_ZMŚ_2018

 

Dotychczas jedyna taka impreza w województwie świętokrzyskim! Zimowy Maraton Świętokrzyski to propozycja dla wytrwałych, którym nie straszny mróz i trudne warunki pogodowe. 44,5-kilometrowa trasa terenem świętokrzyskich pasm to okazja do sprawdzenia swojej formy oraz doskonałej zabawy. Na uczestników czekają ciepłe punkty kontrolne, zimowa aura oraz najlepsza atmosfera imprezy turystycznej!

 

baner_ZMŚ_2018

Już dziś zachęcamy do wzięcia udziału w imprezie. Zapisy ruszają 17 listopada o godz. 20.00 na stronie imprezy www.zimowyswietokrzyski.pl. Limit uczestników to 275 osób. Nie przewidujemy losowania uczestników – kto pierwszy ten lepszy.

ZAPRASZAMY !!!

Materiały Organizatora

Więcej informacji na>> www.zimowyswietokrzyski.pl

No Comments
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...Loading...

COMMENTS

Odpowiedzi

Skomentuj post